Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kodeń - Oferty „sprzedam mieszkanie”

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

210 000 zł70,95 m² 2 959,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,95 m , położone w miejscowości Kodeń przy ul. Polnej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dostępem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

620 000 zł61,58 m² 10 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 61,58 m , położone w nowoczesnym bloku z windą przy ul. Czesława Wroczyńskiego w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł61,60 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Zygmunta Starego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Możliwość nabycia mieszkania przez obcokrajowców -.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł50,60 m² 6 126,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta Augusta Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta. Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,08 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż w Białej Podlaskiej przy ul. Jana III Sobieskiego - Dwa pokoje - Powierzchnia mieszkania - 46 m2 - duża łazienka - Okna plastikowe - Mieszkanie jest dwustronne, balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kąpielowa

Wola,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

560 000 zł48,50 m² 11 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kąpielowa

Wola,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

560 000 zł48,50 m² 11 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł58,40 m² 4 571,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nowa, niższa cena! Dlaczego to mieszkanie to dobry wybór? Spokój i zieleń: lokalizacja na 4. piętrze gwarantuje brak.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kąpielowa

Młodych,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

286 000 zł34,20 m² 8 362,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48,90 m² 3 680,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferta świąteczna do 7.01.2026 CENA PROMOCYJNA 180 000ZŁ - oferta ograniczona czasowo - poprzednia cena 190 000zł Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

335 000 zł49,60 m² 6 754,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 Nowa, niższa cena - 335 000 zł (poprzednio 360 000 zł) Położone na 3 piętrze zadbanego, ogrodzonego osiedla z bezpłatnymi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij