Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Kodeń – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

210 000 zł70,95 m² 2 959,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,95 m , położone w miejscowości Kodeń przy ul. Polnej w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dostępem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

280 000 zł42,64 m² 6 566,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

To nie jest mieszkanie do oglądania! To jest mieszkanie do podjęcia decyzji! Biała Podlaska, ul. Kolejowa lokalizacja, która robi 80% wartości tej nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

295 000 zł41,15 m² 7 168,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,15 m , położone w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej, na 4. (ostatnim) piętrze w bloku. To propozycja dla osób, które nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł61,58 m² 10 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 61,58 m , położone w nowoczesnym bloku z windą przy ul. Czesława Wroczyńskiego w Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Młodych,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

230 000 zł49,07 m² 4 687,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49 m , położone przy ul. Łukaszyńskiej 19 w Białej Podlaskiej. To propozycja szczególnie dla osób, które szukają mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł61,60 m² 5 324,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Zygmunta Starego w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Możliwość nabycia mieszkania przez obcokrajowców -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kąpielowa

Wola,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

560 000 zł48,50 m² 11 546,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Terebelska

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

359 000 zł59,83 m² 6 000,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,83 m , położone na III piętrze budynku przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Mieszkanie wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

285 000 zł60,50 m² 4 710,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy ulicy Kolejowej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Układ: - salon z wyjściem na balkon, - trzy sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sidorska

Biawena,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

410 000 zł63,59 m² 6 447,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej! Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 3/4 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoi osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Janowska

Jagiellońskie,Biała Podlaska(Kodeń + 35 km)

335 000 zł49,60 m² 6 754,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,60 m2 Nowa, niższa cena - 335 000 zł (poprzednio 360 000 zł) Położone na 3 piętrze zadbanego, ogrodzonego osiedla z bezpłatnymi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij